Yazarlar Astroloji
Dünya:
Dünya

Köpekle ilişkiye giren kadın serbest!

21 Kasım 2016 Pazartesi 14:11
Köpekle ilişkiye giren kadın serbest!

Avustralya'da yaşanan olayda 27 yaşındaki Jenna Louise Driscoll erkek arkadaşı tarafından köpek ile cinsel ilişkiye girilmesini istedi.Bunun üzerine kadın pitbull cinsi köpek ile 3 kez ilişkiye girdiği vide kayıtlarında görüntülendi.

Avustralya'nın Brisbane şehrinde yaşamakta olan 27 yaşındaki Jenna Louise Driscoll o dönem ki erkek arkadaşı tarafından pitbull cinsi köpekleri ile cinsel ilişki kurmasını istedi. Genç kadın bu isteği karşılıksız bırakmayarak köpekle ilişkiye girdi.

Erkek arkadaşı kadının köpekle cinsel ilişkiye girmiş olduğu sırada kayıda alması sonucunda her şey ortaya çıktı.Erkek arkadaşı olan Brisbane  uyuşturucu ticareti yaptığından şüphelenen polis telefonunda yapmış olduğu araştırmada bu görüntülere ulaştı.

Telefonda yapılan incelemelerde ise Jenna Louise Driscoll'un toplamda 3 kez köpekle cinsel ilişkiye girdiğinin videosu görüldü.

Yargıç Terry Martin tarafından "tiksindirici" ve "doğanın yapısına aykırı" olarak tabir edilen davada Driscoll'ün psiklojik ve psikiyatrik tedavi görmesi ile izin almadan ülkeyi terk etmemesine hüküm verildi.

Mahkemede, Ocak ile Nisan 2014 arasında hayvanlarla 3 kez ilişkiye girdiği gözlemlenen kadının görüntüleri için "erkek arkadaşını tahrik etmek amacı ile çekilmiş gibi görünüyor" yorumları yapılmıştı.

Avustralyalı kadın şartlı olarak serbest bırakıldı.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Adrian Galloway tarafından skandal açıklama
Pentagon Sözcüsü Binbaşı Adrian Galloway “Münbiç karşılıklı işbirliğiyle halledilebilir, çözüm...

Haberi Oku