Yazarlar Astroloji
Dünya:
Dünya

Hamile sanılan kızın karnından hayvan çıktı

05 Kasım 2015 Perşembe 16:20
Hamile sanılan kızın karnından hayvan çıktı

İngiltere'de yaşanan bu ilginç olayda 15 yaşındaki bir kızda hamilelik belirtileri belirlendi. Hemen hastaneye başvurulması üzerine karnından canlı hayvan çıktı

İngiltere de inanılısı güç bir olay yaşandı. 14-15 yaşlarında olan bir kız çocuğunda karnında şişme ve kusma nöbetleri görülmeye başlandı. Sabahları kalkmakta oldukça zorladığı görülen kızın annesi iyice şüphelendi ve kızını hastaneye götürme kararı aldı. Kız annesine ne kadar hamile değilim dese de annesini ikna edemedi.

KARNI İYİCE BÜYÜDÜ

Kızın karnı bir süre sonra daha da büyümeye devam edince annesi iyice şüphelendi ve doktora götürdü. Doktorlar ultrason çekince her şey ortaya çıkar. Kızın karnında tümör görüldü ve bunun için ameliyat edilmesi gerekliydi.

KARNINDAN AHTAPOT ÇIKTI

Ameliyata alınan kız hamile olmadığını kanıtlasa da karnında büyük bir kitle vardı ki doktorlar kızın karnını açtığında gördükleri manzarar karşısında şok geçirdiler. Karnında oldukça büyümüş bir canlı şekilde ahtapot çıktı. Milyonda bir olacak bu olay kızın başına geldi.

AHTOPAT KARNINA NASIL GİRDİ?

Mühtemelen yüzdüğü sırada ahtapot yumurtalarından birisini yutması sonucu buda büyüyerek oldukça büyük boyutlara ulaştı.Tıp dünyasında bu görülen vaka ise oldukça şaşırtıcı oldu.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Adrian Galloway tarafından skandal açıklama
Pentagon Sözcüsü Binbaşı Adrian Galloway “Münbiç karşılıklı işbirliğiyle halledilebilir, çözüm...

Haberi Oku