Yazarlar Astroloji
Dünya:
Dünya

Chicago'da 2 günde: 14 kişi öldü, 39 kişi yaralandı

31 Ekim 2016 Pazartesi 06:20
Chicago'da 2 günde: 14 kişi öldü, 39 kişi yaralandı

Chicago kentinde hafta sonu boyunca gerçekleştirilen farklı saldırılar sonucunda 14 kişinin öldüğü ve 39 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Amerika'nın Chicago kentinde Cadılar Bayramı eğlenceleri hafta sonunda birleşmesi ile başlamış bulundu. En büyük suç oranının bulunmuş olduğu Chicago'da 31 Ekim kutlanmakta olan Cadılar Bayram kutlamalarında bir çok parti yapılmakta ve eğlenceler düzenlenmekte kentte cadılar bayramı ile silahlı saldırı sayısının artmasına neden oldu.

Chicago polisinden yapılan açıklamaya göre hafta sonu tatilininde başlaması ile cadılar bayramı günü birleşince olaylar ardı ardına geldi.Yaklaşık 12 saatlik bir zaman dilimi içerisinde 19 silahlı saldırının meydana geldiği ve Chicago'da cuma gecesinden pazar gecesine kadar 14 kişinin öldüğü 39 kişinin yaralandığı açıklandı.

Özel günlerde alkol tüketimi arttığı ve bununda suç oranlarını arttırdığı ifade edildi.Yapılan bir araştırmada da 2016 yılında Chicago'da işlenen suç sayısının 600'ü aştığı belirtildi.Kentte ne yapılırsa yapılsın bir türlü suç oranları düşürülemiyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Adrian Galloway tarafından skandal açıklama
Pentagon Sözcüsü Binbaşı Adrian Galloway “Münbiç karşılıklı işbirliğiyle halledilebilir, çözüm...

Haberi Oku